هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:11

آموزش طراحی صفحات وب فارسی + دانلود کتاب

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 11:36

آموزش PHP فارسی + دانلود کتاب

پی‌اچ‌پی (PHP) یک زبان برنامه‌نویسی است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌کرد. تا ژانویهٔ سال ۲۰۱۳ میلادی پی‌اچ‌پی بر روی ۲۴۴ میلیون وب‌گاه و ۲٫۱ میلیون سرور وب نصب شده‌است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 11:10

آموزش JQuery فارسی + دانلود کتاب

جی‌کوئری یا jQuery یک کتابخانه جاوااسکریپت سبک وزن چند مرورگری می‌باشد که برای ساده کردن نوشتن اسکریپ‌های سمت-مشتری دراچ تی ام‌ال (HTML) طراحی شده است.جی کوئری امروزه محبوبترین کتابخانه جاوااسکریپت در حال استفاده است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 10:36

آموزش جاوا فارسی + دانلود کتاب

جاوا (Java) یک زبان برنامه‌نویسی شئ‌گراست که برای اولین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 10:20

آموزش HTML فارسی + دانلود کتاب

اچ‌تی‌ام‌ال زبان برنامه‌نویسی نیست، بلکه زبانی برای نشانه‌گذاری ابرمتن است و اساساً برای ساخت‌مند کردن اطلاعات و جدایش اجزای منطقی یک نوشتار — نظیر عناوین، تصاویر، فهرست‌ها، بندها و جداول — به کار می‌رود.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 10:09

آموزش HTML5 فارسی + دانلود کتاب

زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی یا زنگام یا اچ‌تی‌ام‌ال، HTML یا HyperText Markup Language در کنار سی‌اس‌اس هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. اچ‌تی‌ام‌ال زبان توصیف ساختار صفحه‌های وب است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 09:49

آموزش CSS فارسی + دانلود کتاب

شیوه‌نامهٔ آبشاری یا روی‌انداز آبشاری سَبْک یا سی‌اس‌اس (CSS: Cascading Style Sheets) در کنار اچ‌تی‌ام‌ال هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 09:22

آموزش CodeIgniter فارسی + دانلود کتاب

کُدایگنایتر (CodeIgniter) یک چارچوب نرم‌افزاری تحت وب متن‌باز است که برای ساختِ وب‌گاه‌های پویا به‌کار می‌رود. این فریم‌ورک که با زبان پی‌اچ‌پی نوشته شده‌است کار توسعهٔ نرم‌افزار را در سنجش با کدنویسی از آغاز شتاب می‌بخشد.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 09:06

آموزش ASP.NET فارسی + دانلود کتاب

ای‌اس‌پی‌دات‌نت (ASP.NET) یک چارچوب کاربردی Web است که توسط شرکت مایکروسافت عرضه گردیده تا برنامه نویسان بتوانند برای ساخت سایت‌های Web و برنامه‌های Web پویا وسرویس‌های Web پویا وسرویس‌های Web XML از آن استفاده کنند.