هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

ارتقاء و بهینه سازی سایت

seo-blocks

طراحی سایت - بدیهی است که اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. امروزه در حدود 90 درصد استفاده کنندگان اینترنت از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند. شما می توانید برای تبلیغ در موتورهای جستجو از دو روش استفاده کنید:

روش اول این است که با پرداخت مبلغی به موتور جستجوی مورد نظر (به عنوان مثال گوگل) لینک سایت خود را به ازای جستجوی کلمات خاص در آن قرار دهید. در این روش شما باید مبلغ هنگفتی را پرداخت کنید به این ترتیب که به ازا هر کلیک که از طرف کاربران انجام میشود از حساب شما مبلغی کسر می شود.

روش دوم به این صورت است که شما سایت خود را برای کلمات خاص بهینه سازی می کنید تا در 10 نتیجه اول موتور جستجو قرار گیرد. در این روش شما مانند روش اول بازدید کننده خواهد داشت  و با پرداخت مبلغی بسیار کمتر آن هم تنها برای یک بار بازدیدکننده زیادی را به سایت خود هدایت می کنید.

بهینه سازی رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان وب سایت خواهد شد. از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر میگردند به سایت شما راهنمائی خواهند شد بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست.

همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت.

فناوری اطلاعات سراج با تکیه بر تخصص و تجربه با ارائه خدمات گوناگون طراحی سایت, تجارت اینترنتی و بهینه سازی سایت (سئو، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر) برای موتورهای جستجوگر (سئو) و نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت به رشد , توسعه و ارتقا کسب و کارهای اینترنتی در جهت حضور موثر در دنیای اینترنت کمک می کند.

مرکز تخصصی طراحی وب سایت سراج با ارائه خدمات آنلاین به شرکت های خصوصی و دولتی, دانشگاه ها و مراکز فرهنگی آموزشی, واحدهای تولیدی و صنعتی سهمی به سزایی در پر رنگ نمودن مشتریان خود در رسانه اینترنت داشته و دارد.

بهره گیری از خلاقیت و نوآوری در گرافیک و مولتی مدیا, تخصص در برنامه نویسی تحت وب که در نهایت منتج به تولید سیستم مدیریت سایت وب باکس پرتال شده است, تکنیک های به روز در طراحی و بهینه سازی وب سایت (سئو), مهارت در بارور کردن کسب وکارهای اینترنتی (تبلیغات اینترنتی, افزایش ترافیک, حضور در نتایج اول موتورهای جستجوگر) و پشتیبانی 24 ساعته باعث جذب و رضایت مشتریان و در نهایت وجه تمایز با دیگر سرویس دهنده های اینترنتی شده است.

امروزه اینترنت به سرعت به سمت همه گیر شدن پیش می رود. مدیران سایتها نیز به این بینش دست یافته اند که ماندگاری و رشد درعرصه وب بدون در نظر گرفتن موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت ها کاری عبث می باشد…

 

√ آیا می دانید ۸۵ درصد بازدیدگنندگان واقعی یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
√ آیا می دانید روش های بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یک علم تبدیل شده؟
√ آیا می دانید ۶۳٫۵ درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟
√ آیا می دانید گوگل در سال گذشته ۸۵ میلیارد جستجو از کل ۱۳۷ میلیارد جستجو را داشته است؟

آمار نشان داده است که اغلب کاربران تنها ۱۰ نتیجه اول صفحات را مورد بررسی قرار می دهند. از این رو تلاش تمام وب سایتها و هدف از بهینه سازی وب سایت ها قرار گرفتن در بالاترین رتبه نسبت به بقیه سایت ها هنگام جستجوی کلمات کلیدی می باشد. به همین دلیل امروزه بهینه سازی سایت اکثرا مورد استفاده وب سایتهایی قرار می گیرد که در آنها بازدیدکننده برابر با مشتری است و افزایش بازدید کنندگان سایت یعنی بهبود تجارت و افزایش فروش و در نتیجه موفقیت !

سرویس های بهینه سازی فناوری اطلاعات سراج

 

√ آنالیز رقبا و رتبه سایت شما در موتور جستجوگر گوگل (تعیین رتبه فعلی)
√ بهینه سازی وب سایت و پاکسازی کد HTML (استانداردسازی وب سایت از دید موتور جستجو)
√ بهینه سازی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب با توجه به زمینه فعالیت سایت شما
√ بهینه سازی و انتخاب عنوان مناسب برای صفحات و آنالیز ارزش کلمات
√ اصلاح محتوای سایت / بازنویسی متون صفحات
√ ایجاد لینک های داخلی و خارجی برای صفحات مقصد
√ افزایش رتبه سایت از دید گوگل / افزایش رتبه سئو سایت
√ انتخاب url مناسب برای صفحات سایت
√ معرفی سایت به موتورهای جستجوگر
√ ایجاد نقشه سایت، sitemap مناسب برای گوگل
√ راه اندازی گزارشات بازدید و آنالیز سایت با استفاده از ابزاهای گوگل جهت پیگیری روند رشد سایت
√ بالابردن رتبه سایت در نتایج جستجو در گوگل با کلمات کلیدی منتخب

امروزه با توجه به اهمیت زیاد موتورهای جستجوگر نظیر گوگل سایت های زیادی در تلاش برای قرار گرفتن در صفحات اصلی نتایج جستجو هستند در نتیجه یک رقابت شدید بین سایت ها برای صدر نشینی در موتورهای جستجوگر بوجود امده هست ما با تضمین میتوانیم شما را در این رقابت یاری کنیم تا به نتیجه دلخواه برسید.