هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:59

آموزش Windows8 فارسی + دانلود کتاب

ویندوز ۸ (Windows 8) آخرین نسخه سیستم‌عامل ویندوز شرکت مایکروسافت می‌باشد که در ‎۵ آبان ۱۳۹۱ به بازار عرضه شد. ویندوز ۸ برای استفاده در رایانه‌های شخصی، رایانه‌های همراه و تبلتها تولید شده‌است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:51

آموزش Windows7 فارسی + دانلود کتاب

ویندوز ۷ (Windows 7) (پیشتر با اسم رمز Blackcomb و Vienna)[۱] هفتمین نسخهٔ سیستم‌عامل از مجموعهٔ مایکروسافت ویندوز است که در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:40

آموزش +Google فارسی + دانلود کتاب

گوگل+ (Google+‎) (در برخی منابع فارسی به‌گونهٔ گوگل پلاس (Google Plus) نیز نوشته میtشود.) سرویس شبکهٔ اجتماعی گوگل است. گوگل+ به عنوان لایه‌ای که خدمات اجتماعی مختلف گوگل از جمله گوگل پروفایل و گوگل باز را در خود ادغام می‌کند، امکانات جدید بسیاری از جمله حلقه‌ها، پاتوق‌ها، جرقه‌ها، و تجمّع‌ها را نیز ارائه می‌کند.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:27

آموزش Adobe Flash فارسی + دانلود کتاب

ادوبی فلش (Adobe flash) یا به اختصار فلش، نرم‌افزاری است برای تولید انواع بازی‌های دو بعدی، فیلم، و برنامه‌های پویای اینترنتی که توسط پخش کنندهٔ فلش (به انگلیسی: Flash Player) اجرا می‌شود.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:21

آموزش CorelDRAW فارسی + دانلود کتاب

کورل‌دراو (CorelDRAW) یک نرم‌افزار ویرایشگر گرافیکی بُرداری است، که بدست بنگاه کورل در شهر اتاوای کانادا ساخته و بازاریابی شد. همچنین کورل‌دراو نام «مجموعهٔ گرافیکی کورل» (به انگلیسی: Corel's Graphics Suite) است. آخرین نگارش آن که X6 نام دارد (در اصل نگارش ۱۶)، در مارس سال ۲۰۱۲ میلادی پخش شد.
یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 12:11

آموزش طراحی صفحات وب فارسی + دانلود کتاب

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 11:36

آموزش PHP فارسی + دانلود کتاب

پی‌اچ‌پی (PHP) یک زبان برنامه‌نویسی است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌کرد. تا ژانویهٔ سال ۲۰۱۳ میلادی پی‌اچ‌پی بر روی ۲۴۴ میلیون وب‌گاه و ۲٫۱ میلیون سرور وب نصب شده‌است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 11:10

آموزش JQuery فارسی + دانلود کتاب

جی‌کوئری یا jQuery یک کتابخانه جاوااسکریپت سبک وزن چند مرورگری می‌باشد که برای ساده کردن نوشتن اسکریپ‌های سمت-مشتری دراچ تی ام‌ال (HTML) طراحی شده است.جی کوئری امروزه محبوبترین کتابخانه جاوااسکریپت در حال استفاده است.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 10:36

آموزش جاوا فارسی + دانلود کتاب

جاوا (Java) یک زبان برنامه‌نویسی شئ‌گراست که برای اولین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد.

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 ساعت 10:20

آموزش HTML فارسی + دانلود کتاب

اچ‌تی‌ام‌ال زبان برنامه‌نویسی نیست، بلکه زبانی برای نشانه‌گذاری ابرمتن است و اساساً برای ساخت‌مند کردن اطلاعات و جدایش اجزای منطقی یک نوشتار — نظیر عناوین، تصاویر، فهرست‌ها، بندها و جداول — به کار می‌رود.

صفحه1 از3