هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

طراحی سایت مدارس

طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها

سامانه مدیر اصلی

    در این سامانه مدیر مدرسه که مدیر اصلی سایت نیز می باشد به بخش های مدیریتی زیر دسترسی خواهد داشت: مدیریت رشته ، مدیریت کلاسها ، مدیریت دانش آموزان ، مدیریت معلمان ، مدیریت دروس ، مدیریت درس معلم ، مدیریت برنامه هفتگی و امتحانات ، مدیریت نمرات ، مدیریت حضور و غیاب ، مدیریت وبلاگ مدرسه ، مدیریت گالری تصاویر ، مدیریت آزمون آنلاین ، مدیریت فایل ها ، بخش ارتباط با دانش آموزان، معلمان و والدین ، مدیریت سامانه پیام کوتاه (SMS) ، تغییر ظاهر و تم سایت ، مشاهده لیست ثبت نام های آنلاین ، مشاهده لیست پرداخت های آنلاین ، حسابداری پرداخت های آنلاین

    سامانه معلمان
    هر معلم با کد کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه معلمان می شود که در آنجا می تواند به برنامه هفتگی خود در مدرسه ، برنامه کلاسها ، بخش ارتباط با اولیا و دانش آموزان و مدیریت ، گالری تصاویر کلاس ، وبلاگ معلم ، بخش فایل های کلاس ، حضور و غیاب ، نمرات ، آزمون آنلاین ، بخش تکالیف و سایر برنامه های کلاس مربوطه دسترسی داشته باشد.

    سامانه اولیا
    در این قسمت اولیای هر دانش آموز با کد کاربری و رمز عبور مخصوص خود می توانند از وضعیت حضور و غیاب و موارد انضباطی به صورت روزانه و همچنین ، نمرات ، گالری تصاویر ، تکالیف و برنامه امتحانات دانش آموز خود خبر داشته باشند و همچنین می توانند با معلمان و مدیریت مدرسه ارتباط مستقیم داشته باشد.

    سامانه دانش آموزان
    در این بخش هر دانش آموز می تواند با کد کاربری و رمز عبور مخصوص خود به قسمت های زیر دسترسی داشته باشد : برنامه هفتگی ، امتحانات و تکالیف ، حضور و غیاب و موارد انضباطی ، بخش فایل ها و جزوات درسی ، گالری تصاویر کلاس ، وبلاگ دانش آموز ، آزمون های آنلاین ، مشاهده ی نمرات ، بخش پروفایل و ارتباط با سایر دانش آموزان کلاس ، معلمان و مدیریت مدرسه.

    سامانه وب سایت مدرسه
    در این سامانه می توانید به هرتعداد که میخواهد صفحه و منو ایجاد کنید ، اخبار را ثبت و مدیریت کنید ، لینک های نامحدود اضافه کنید ، هدر سایت را تغییر دهید و تم و ظاهر سایت را به راحتی تغییر دهید و همچنین بخش هایی مانند تماس با و دانش آموزان ممتاز و اطلاعات مربوط به مدرسه از قبیل تاریخچه ، عکس های مربوطه ، افتخارات مدرسه ، بخش فرهنگی ورزشی ، کتابخانه مدرسه ، وبلاگ برتر مدرسه ، گالری تصاویر مدرسه و ... را اضافه و مدیریت کنید.

این سامانه در جهت ایجاد یک وب سایت جامع و کامل برای مدارس و آموزشگاه ها بصورت کاملا آن لاین فراهم شده است . شما می توانید به راحتی وب سایت مدرسه و یا آموزشگاه مورد نظر خود را بصورت آن لاین راه اندازی نمایید و اطلاعات دانش آموزان و اساتید و معلمان و ... را وارد نمایید

مزایای استفاده از سامانه جامع مدارس

    ارائه آخرین اطلاعات و اخبار مدرسه به دانش آموزان و والدین

    این سامانه با داشتن قابلیت های پویایی فراوان می تواند به بهترین شکل ممکن آخرین اطلاعات و رویدادهای مدرسه را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد . قرار گرفتن آخرین اخبار بر روی وب سایت ، ایجاد وب لاگ معلمان ، ایجاد گالری های تصاویر ، ایجاد صفحات کمک آموزشی و ... قابلیت هایی است که تماما در جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر در این سامانه فراهم شده است .

    افزایش کیفیت نظارت مستمر والدین
    تمامی والدین خواستار امکاناتی هستند که بوسیله آن ها بتوانند هر چه بیشتر بر عملکرد فرزند خود در مدرسه نظارت داشته باشند . این سامانه با در اختیار گذاشتن اطلاعات بسیار زیاد پیرامون نحوه فعالیت دانش آموز ، والدین را در این امر خطیر یاری می رساند .

    آشنایی دانش آموزان با تکنولوژی وب
    در دنیای امروز نداشتن دانش به کارگیری وب یک نوع بی سوادی محسوب می شود . چه دانش آموزان و چه والدین آنها با استفاده از این سامانه با آخرین تکنولوژی های به کار رفته در وب سایت ها آشنا شده و با بکارگیری آن خو می گیرند. افزایش مهارت های به کارگیری اینترنت در دنیای امروز کاملا ضروی است .

    سامانه ارسال پیامک
    یکی از قابلیت های پرکاربرد این وب سایت سامانه ارسال پیامک آن می باشد که مدیریت مدرسه با به کارگیری آن قادر خواهد بود به راحتی به لیست انتخابی از والدین و یا معلمان و یا اعضای دفترچه تلفن پیامک ارسال کند . اطلاع رسانی انواع همایش ها و رویدادهای مدرسه و همچنین عدم حضور و یا تاخیر دانش آموز به والدین آنها بدین وسیله بسیار آسان شده است .

    معرفی امکانات و افتخارات مدرسه
    تمام امکانات و افتخارات یک مدرسه ناشناخته می ماند مگر اینکه آن ها را به خوبی به اطلاع دیگران برسانید . معرفی مناسب یک مدرسه می تواند در انتخاب شدن آن توسط والدین دانش آموزان بسیار مهم باشد . با به کارگیری وب سایت ما ، قابلیت های مدرسه شما به خوبی به دیگران معرفی خواهد شد .

 

برای مشاهده برخی از امکانات و ویژگی های وب سایت اینجا را کلیک کنید.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن