هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

ترافیک رایگان برای سایت

بعد از خرید و طراحی سایت مهمترین کار ایجاد ترافیک برای سایت است.

اگر می خواهید بسرعت بازدید کننده داشته باشید چاره ای ندارید جزاینکه با پرداخت هزینه این کار را انجام بدین. من در پستهای بعدی در این مورد توضیح میدهم، اما برای داشتن ترافیک رایگان روشهایی وجود داره که مهمترینهاش اینها هستند:

۱.  نوشتن مقاله در زمینه ای که فعالیت دارید و انتشار آن به صورت رایگان در سایتهایی که مقالات رایگان را منتشر میکنند، یادتون نره که لینک سایت خودتون را در پایین مقاله بزارید.

 ۲. راه دیگر اینست که در فروم های گفتگوی مربوط به موضوع سایتتون عضو بشین و در در گفتگوها شرکت کنید و لینک سایت خودتون را در قسمت امضا یا signature قرار بدین. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید اینه که قوانین فروم را رعایت کنید و سعی کنید در گفتگوها بطور سازنده شرکت کنید، یعنی فقط به خاطر دیده شدن لینک تون در گفتگوها شرکت نکنید. این کار باعث میشه که ترافیک پایداری برای خودتون بسازید.

 ۳. بالا بردن رنکینگ سایت.  موتورهای  جستجو برای هر صفحه یک امتیاز دارند که به آن page rank گفته میشه وقتی شما یک کلمه یا عبارت را جستجو میکنید متورهای جستجو مثل گوگل بر اساس رنکینک سایتها آنها را از بالا به پایین مرتب میکند یعنی هر چه page rank بلاتر باشد در جستجوها بالاتر قرار میگیرد.

برای بالا بردن page rank نکات زیادی وجود داره ولی مهمترین عامل اینه که سایتهای زیادی با رنکینگ بالا به سایت شما لینک داده باشند.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن