هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

طراحی سایت فول فلش

در دنياي پهناور وب زماني  كه شما با يك وب سايت فول فلش مواجه مي شويد، بازي رنگها، انيميشن مسحور كننده، سرعت بالا و كارآيي زياد... همه اينها در كنار هم باعث رويايي شدن شركت يا محصولات شما مي شود.

این قبیل سایت ها اغلب برای معرفی محصولاتی که جنبه ظاهری آنها بسیار مهم می باشند به کار می روند و اغلب شرکت های بزرگ برای معرفی محصولات، سعی می کنند کاربران خود را به بازدید از نسخه تمام (فول) فلش سایت خود ترغیب نمایند. انواع سایت های تمام فلش شامل:

سایت تمام فلش استاتیک:

ابه این روش طراحی وب سایت،استاتیک می گویند زیرا اطلاعات آن می بایست توسط طراح وب که این سایت را برای اولین بار ساخته است انجام گیرد و کلمه استاتیک تنها بر جنبه محتوایی آن دلالت می کند نه ظاهر آن و یا انیمیشن های به کار رفته در آن. در این دسته از سایت ها پایگاه اطلاعات (Data Base) وجود ندارد و اطلاعات سایت به صورت ایستا (استاتیک) می باشد.

 
سایت تمام (فول) فلش داینامیک:

این نوع سایت ها تمامی مشخصات سایت های فول فلش را دارا می باشند، و در کنار آن اطلاعات موجود در این سایت ها توسط مدیران سایت قابل تغییر می باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که دامنه تغییر اطلاعات این سایت ها در مقایسه با سایت هایی که از سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند محدودتر می باشد.

 
سایت تمام (فول) فلش سه بعدی:

ساخت این قبیل سایت ها در مقایسه با دیگر روش های طراحی وب(طراحی وب سایت) بسیار دشوارتر می باشد و شرکت های محدودی توانایی انجام این پروژه ها را دارا می باشند. از نظر ظاهری این سایت ها زیباترین سایت های موجود در دنیای پهناور وب را تشکیل می دهند و از نظر اقتصادی گران ترین روش طراحی وب سایت (Web Design) می باشند.
 

برای مشاهده برخی از امکانات و ویژگی های وب سایت اینجا را کلیک کنید.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن