هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

طراحی سایت ارزان

تجربه ثابت کرده است چیزی به عنوان طراحی سایت رایگان یا طراحی سایت ارزان قیمت وجود ندارد، این در واقع تجربه ای است که شرکت های طراحی سایت برای جلب مشتری و یا حتی کلاهبرداری از آن استفاده می کنند.

سایت های ارزان سایت های هستند که توسط برنامه های سایت ساز و یا یک CMS آماده ایجاد شده و تحویل شما می گردد. در نگاه اول این سایت ها دارای قابلیت های بیشماری می باشند که توسط شرکت های ارائه دهنده ی آنها به شما معرفی می گردند، ولی در نهایت متوجه می شوید که کار با این گونه سایت ها بسیار مشکل بوده و با خطا های بسیاری روبرو می شوید.
از دیگر معایب این سایت های ارزان بهینه نبودن آنها از نظر قوانین موتورهای جستجو و اصول بهینه سازی سایت می باشد. این گونه سایت ها از نظر گرافیکی نیز معمولا ضعیف بوده و انعطاف پذیری لازم جهت پیاده سازی افکت های گرافیکی مد نظر مشتریان را دارا نمی باشد.

فناوری اطلاعات سراج با تکیه به کادر فنی خود وب سایت های گرافیک زیبا، برنامه نویسی مناسب و مطابق با آخرین تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو، براساس خواسته و امکانات در خواستی شما،وبسایتی با قیمتی مناسب به کارفرمایان خود ارائه می دهد.
 

برای مشاهده برخی از امکانات و ویژگی های وب سایت اینجا را کلیک کنید.

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن