هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

طراحی سایت با CMS

یکی از مشکلاتی که تا امروز به نوعی باعث می‌شد تا افراد کمتری به فکر داشتن یک وب‌ سایت اینترنتی بیفتند هزینه‌های بالای طراحی آن بوده ، به عنوان نمونه برای طراحی وب سایت اینترنتی ، سابق بر این تعدادی نیروی متخصص طراح وب ، مشغول طراحی آن در چندین ماه و رفع ایراد و پشتیبانی از وب سایت می شدند لذا هزینه طراحی و پشتیبانی وب سایت بالا بود ، ولی امروزه با در دسترس بودن سیستم های مدیریت محتوا دیگر چنین مشکلی وجود ندارد.

 Content management system یا سیستم های مدیریت محتوا برای ساده شدن مدیریت سایتهای بزرگ و کمک به سازندگان وب سایتها در ساختن سایت با حداقل تلاش، طراحی شده اند كه یك برنامه نرم افزاری روی سرور هستند و به مدیر سایت اجازه میدهند تا محتوای سایت را بدون نیاز به طراحی دوباره سایت تغییر دهد .
در واقع طراح اولیه سایت یكبار سیستم CMS را طراحی میكند و تعدادی قالب آماده برای صفحات طراحی كرده و آن را روی سایت شما نصب میكند و حال شما براحتی میتوانید صفحات دیگری را به آن كم یا اضافه یا ویرایش كنید .
 
چرا شما یك CMS لازم دارید ؟
اگر سایت شما هر چند وقت یكبار (مثلا هر دو هفته) به روز میشود میتوانید بجای اینكه هر بار به یك شركت طراحی وب سایت مراجعه كنید ، خودتان با نصب یكی از این برنامه های مدیریت محتوا ، تغییراتتان را روی سایت اعمال كنید .
اگر شما سایت خود را اصلا بروز نمیكنید ، باید كم كم به فكر بیافتید ، چون بیننده های شما وقتی همیشه با یك صفحه همیشگی روبرو شوند كم كم شما را فراموش میكنند ، چون چیز جدیدی برای عرضه ندارید .
 
یك CMS چه امكاناتی دارد ؟
طیف وسیعی از امكانات از جمله:
مدیریت اطلاعات فرستاده شده توسط كاربران و تایید اطلاعات
چند زبانه بودن
ایجاد نقشه سایت داینامیك
امكان ایجاد تجارت الكترونیك یا فروشگاه مجازی
ایجاد فرم برای دریافت اطلاعات كاربران
بهینه سازی تصاویر آپلود شده
ایجاد و بروز كردن متا تگ ها
امكان جستجو در مطالب سایت
امنیت بیشتر
گزارش آمار بازدید از صفحات
و ....
 
مزایای استفاده از نرم افزار سیستم مدیریت محتوا (cms) , نسبت به طراحی سایت اختصاصی
 شما می دانید و می بینید چه چیزی را خریداری می نمایید
صرفه‌جویی در زمان ایجاد و به روزرسانی وب سایت ها
پشتیبانی مطمئن تر  و انعطاف‌پذیری بیشتر
امنیت بالاتر وب‌سایت
 

برای مشاهده برخی از امکانات و ویژگی های وب سایت اینجا را کلیک کنید.

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن