هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News

طراحی سایت امن

امروزه کمتر کسی است که به اهمیت وب سایت و تاثیر مستقیم آن بر اهداف سازمانی از قبیل فروش بیشتر ، اطلاع رسانی و دیگر موارد واقف نشده باشد. هم اکنون بخش عمده ای از مباحث بازاریابی ، فروش ، ارتباطات و اطلاع رسانی بسیاری از شرکت ها در جهان و حتی ایران بر پایه وب سایت می باشد و این میزان همواره و به صورت بسیار شتابنده ای رو به رشد است.

همه ما که از رایانه های شخصی استفاده می کنیم علاوه بر امکانات متعددی که رایانه در اختیار ما قرار می دهد همواره با تهدیدهای متعددی از قبیل ویروس ها ، کرم های اینترنتی ، جاسوس افزارها و به طوری تمام بدافزارها آشنا هستیم که بعضی از آن ها آسیب های بسیار جدی به اطلاعات و ساختار سازمان ها زده اند.

البته همواره تهدیدها نیز از نظر تنوع و شدت در این زمینه رو به رشد می باشند. که طبعا وب سایت با توجه به این که همواره در دسترس تمام کاربران جهان ( از جمله هکرها ، سارقان اطلاعات و دیگر تهدیدها) می باشد این مشکل بسیار جدی تر مطرح می شود.  تهدیدات امنیتی متعدد از قبیل هک شدن وب سایت ، سرقت اطلاعات و از کار انداختن وب سایت و دیگر تهدیدات هم اکنون به عنوان اتفاقاتی بسیار رایج در جهان امروز می باشند.

هر چقدر تجارت شما به اینترنت و وب سایت شما بستگی دارد طبعا اهمیت سرمایه گذاری در زمینه حفاظت از سایت نیز مهمتر و حیاتی تر است.

این که فکر کنیم صرفا با یک طراحی سایت خوب و قوی یا یک نرم افزار امنیتی ایمنی وب سایت ما تامین است باید دوباره فکر کنیم. وب سایت های بسیار مهمی در جهان که متعلق به سازمان های امنیتی با تیمهای کارشناسی امنیتی شبانه روزی ده ها بار تا کنون مورد حمله موفقیت آمیز هکرها واقع شده اند.

فناوری اطلاعات سراج سرویس های متعددی برای سطوح مختلف در زمینه امنیت وب سایت و نگهداری وب سایت ها ارائه می دهد که در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

برخی از این سرویس ها شامل :

    بالابردن ضریب امنیتی وب سایت
    بازیابی سیستم در صورت بروز حملات هکری / ویروسی
    طراحی سیستم های مطمئن پشتیبان گیری
 

برای مشاهده برخی از امکانات و ویژگی های وب سایت اینجا را کلیک کنید.

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن