هاست لینوکس هاست ارزان
Site
Android
News
دوشنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۲

تعرفه مکالمات سیم کارت‌های همراه اول از امشب یکسان می‌شود+لیست تعرفه‌ها

شناسه مطلب: ۵۶۱ بازدید: ۲۹۹۷

از امشب هزینه جابه جایی و بین شهری سیم کارت‌های همراه اول حذف و تعرفه یکسان در سراسر کشور اعمال می شود.

به گزارش طراحی سایت سراج، مهندس وحید صدوقی در جلسه پرسش و پاسخ در حاشیه چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول اعلام کرد: از ساعت ۲۴ امشب، یکشنبه ۳۱ فروردین ماه، هزینه یک دقیقه مکالمه (درون شبکه) با سیم کارت های دائمی همراه اول ۵۷۰ ریال و مکالمه (درون شبکه) با سیم کارت های اعتباری ۶۷۰ ریال بدون در نظر گرفتن «شهری، بین شهری، استانی و هزینه جابه جایی» محاسبه می شود.

صدوقی با اشاره به مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص تعرفه یکسان مکالمات تلفن همراه، اظهار داشت: طبق این مصوبه  کف تعرفه تماس های درون  شبکه ای ۴۹۹ریال و سقف آن ۵۹۹ تعیین شده که برای سیم کارت های اعتباری، این تعرفه می تواند ۵۰ درصد بیشتر یعنی ۸۹۹ ریال تعیین شود.

وی افزود: بدنبال این مصوبه، هیأت مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران، تعرفه هر دقیقه مکالمه با سیم کارت دائمی به مقصد همراه اول و تلفن ثابت را ۵۷۰ریال، کمتر از سقف تعیین شده(۵۹۹ریال) و تعرفه مکالمه با سیم کارت اعتباری به مقصد همراه اول و تلفن ثابت را دقیقه ای ۶۷۰ ریال، کمتر از سقف تعیین شده (۸۹۹ریال) و نرخ مؤثر (۷۳۱ریال) تصویب کرد.

صدوقی گفت: این یک خبر خوش برای مشترکین اعتباری همراه اول است؛ زیرا در مکالمات بین شهری هزینه های آنها ۴۱ درصد و در مجموع ۹ درصد کاهش می یابد.

به گفته صدوقی تعرفه کلیه مکالمات خارج شبکه(به مقصد اپراتورهای ایرانسل و رایتل) همچون گذشته برای سیم کارت های دائمی ۶۲۵ریال و برای سیم کارت های اعتباری۹۳۷ محاسبه می‌شود. به این ترتیب دیگر فقط یک تعرفه یکسان در هر یک از سیم کارت‌های دائمی و اعتباری وجود دارد و تمام هزینه های بین شهری، استانی و جابه جایی حذف می شود.

افزودن نظر

کد امنیتی
تازه کردن